Dříve obyčejný student, dnes jeden z nejúspěšnějších absolventů

Ladislav_WEB

Roku 2010 dokončil jednatel naší společnosti Ladislav Čapek studium na University of New York in Prague, kde obdržel prestižní titul MBA. Spolu s ním opouštěl univerzitu se stejným titulem i Jan Zvoník, nynější technický ředitel. Zajímavé je, že firma Geosense již v té době existovala.

Dva spoluzakladatelé totiž firmu vytvořili už při svých studiích. Na nápadu, který o pár let později přinesl revoluční přístup ke správě majetku pomocí online mapové aplikace, společně pracovali už od roku 2009. Obchodní plán společnosti byl dokonce součástí jejich absolventské práce. O tom, že byl předurčen k úspěchu, dnes hovoří přes 1400 spokojených zákazníků.

Univerzita letos pana Čapka kontaktovala a požádala jej o svolení zařadit jeho příběh mezi tzv. „success stories“. Ladislav se tak zařadil mezi desítku absolventů, kteří uspěli nejen ve škole, ale zaznamenali také velký úspěch ve své následné kariéře. Zatím v angličtině můžete článek číst na https://www.unyp.cz/alumni/success-stories/ladislav-capek.

Okomentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *