Obchodní konference Geosense 2015 ve znamení inovací

Přes 70 posluchačů se zúčastnilo dvoudenní obchodní konference Geosense. V konferenčním sále v pražských Vysočanech se sešli hosté, obchodní partneři z celé republiky a všichni obchodní zástupci Geosense CZ a Geosense SK. Připravena byla spousta zajímavých prezentací a informacemi nabité semináře.

Oba dny se nesly na velké vlně novinek. Vše, na čem vývojáři, zpracovatelé, a vůbec celý tým Geosense v poslední době ustavičně pracoval a vylepšoval, zde bylo poprvé veřejně představeno. Dnes můžeme se štěstím a hrdostí říct, že strávený čas na vyvíjení a testování našich služeb se skutečně vyplatil a nejnovější inovace v nabídce Geosense se setkaly s kladnými ohlasy. Díky neustálému sbírání informací a naslouchání klientům přicházíme se službami, které přesně odpovídají jejich potřebám.

A o jaké novinky se jedná? O všech se brzy dozvíte v podrobnějších zprávách, které pro Vás chystáme v následujících dnech. Pro začátek můžeme prozradit, že máme zcela nový mapový informační systém, vlastní mobilní aplikaci, nebo licenci na podrobné mapování území dronem.

 

Okomentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *